Ewelina Filipczak-Rosa

Ewelina Filipczak-Rosa

Ewelina Filipczak-Rosa – mama, żona, logopeda, specjalista wczesnej interwencji, zajmuje się profilaktyką logopedyczną i mioterapią, na swoich pacjentów stara się patrzeć całościowo.

Odkąd urodził się jej syn i sama musiała zmierzyć się z jego trudnościami, najpierw w karmieniu piersią, a później zaburzeniami w obrębie jamy ustnej, jej serce należy do najmłodszych: noworodków, niemowląt i małych dzieci.

Wspiera rodziców w efektywnym karmieniu maluszków, towarzyszy im podczas rozszerzania diety i dba, aby jak najkorzystniej wpływali na rozwój mowy swoich pociech.

Na co dzień pracuje w prywatnej poradni psychologiczno-pedagogicznej z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi oraz klinice rehabilitacji, gdzie razem z fizjoterapeutą i ortodontą prowadzi terapię czynnościową dorosłych. Prowadzi też warsztaty, szkolenia, grupę wsparcia dla rodziców oraz konsultacje indywidualne.

Jest współautorką webinaru o refluksie u niemowląt . W sieci można ją znaleźć na Facebooku i Instagramie , gdzie działa pod nazwą Logopeda na przerwie .