Kach Błażejewska – Stuhr

Kach Błażejewska – Stuhr

Wykład przy współpracy z  www.cleaneating.pl

Dla uczestników MLE-CON
10% zniżki na hasło NATURALNYSKŁAD

 

Kach Błażejewska – Stuhr Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, Szkołę Główną Psychologii Społecznej oraz podyplomowe studia z Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie.

Założycielka fundacji Kobiety bez diety.

Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno być źródłem zdrowia i przyjemności. Chętnie gotuje i z radością eksperymentuje, najczęściej korzystając z lokalnych i sezonowych produktów. Uwielbia dietetyczne rozmowy, spotkania o tematyce zdrowotnej, z zainteresowaniem śledzi najnowsze doniesienia naukowe. Merytoryczne zalecenia przekłada na praktyczne podpowiedzi i proste przepisy, by nikt nie pogubił się w dietetycznych meandrach.

Z pasją dzieli się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami podczas warsztatów kulinarnych, wykładów czy wywiadów. Jest autorką programu „Z gruszki i z pietruszki” w Radiu Kolor oraz felietonistką magazynu Zwierciadło.

Autorka serii czterech książek „Koktajle dla zdrowia i urody” (pierwsza część Koktajli wydana w 2015 r. była nominowana w prestiżowym konkursie Gourmand World Cookbook Awards – Najlepszej książki kulinarnej roku w kategorii „Koktajle”), „Odżywianie dzieci mądre i zdrowe”, „Gotujemy pełną parą” o żywieniu dzieci”, „Adios Kilogramos – kompleksowy plan odchudzania na 90 dni” oraz współautorka książek „Uczta dla dwojga – zdrowa dieta dla mamy i dziecka” oraz „Uczta dla maluszka”, które napisała wspólnie z Moniką Mrozowską.

Ostatnio ukazała się jej książka „Uczta Małego Alergika” oraz „Zdrowe i pełne energii dziecko” z prostymi, smacznymi, zdrowymi i wegetariańskimi przepisami dla dzieci.

Prowadzi blog www.kachblazejewska.pl oraz instagramowy profil @kach_blazejewska_dietetyk